Offroad Buggy Car Racing

Offroad Buggy Car Racing mobil oyunu ile eşsiz yarış deneyimi yaşayabilirsiniz.
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 45M
  • Sürüm 1.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Constr
Offroad Buggy Car Racing indir; Offroad Buggy Car Racing özel yarış faktörlerini bir araya toplayan heyecan verici bir yarış oyunudur.

Offroad Buggy Car Racing özel yarış faktörlerini bir araya toplayan heyecan verici bir yarış oyunudur. Oyunu oynamak için yapmanız gereken tek bir şey bulunuyor. O da Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize indirmek. Oyunu indirmek için ücret ödemenize gerek yoktur. Oyunumuz 4 diğer arabaya karşı yarıştığınız ve yarışma sırasında mümkün olan en iyi pozisyona ulaşmak olan bir araba yarışı oyunudur. Yarışta ilk pozisyonu elde etmek için imkansız hızlara ulaşın, ama Offroad Buggy Car Racing oyunu tehlikeli eğimler ve rampaları, aşırı ve kapalı eğrileri, yüksek dağları, tehlikeli dağ geçitlerini ve dengesini bozabilecek taşlar gibi devredeki karşılaştığınız engelleri önünüze çıkarıyor.

Her bir engeli aşarak başarılı bir sonuç elde etmeye çalışacaksınız. Gerçekçi yarış oyunlarının özel efektleri üzerine kurulan Offroad Buggy Car Racing mobil oyununda nefes kesen anlar yaşayacaksınız. En üst düzey hıza erişecek ve kontrolüde yine kendinize yapacaksınız. Gelişmiş yarış arabaları ile heyecan verici anlar yaşamanın tadını çıkarın. Bu muhteşem oyun içerisinde vakit geçirmek son derece heyecan verici olacaktır. Paralar ile kilidini açmak için 6 araba oyun içerisinde sizi bekliyor olacak. Her bir arabanın farklı sürüş kapasitesi bulunuyor. Bunları göz önünde bulundurarak kazancınızı daima artıracak olanı seçebilirsiniz. Oyunda atacağınız her adım son derece önemlidir. Rakiplerinizin sizi geçmesine asla izin vermeyin.

Onlar öne geçerse oyunu kazanabilirler. Buna asla müsaade etmeyin ve rakiplerinizi geçerek oyunu kazanın. Yüksek skorlar elde ettiğiniz sürece farklı güçlendiricileri ve yükseltmeleri elde edebilirsiniz. Madeni paralar bitiş çizgisine ulaştığınız konuma göre elde edilir. Eğer ilk gelirseniz, 500 jeton alırsınız, eğer ikinciyseniz 300 jeton alırsınız, eğer üçüncüyseniz 100 jeton alırsanız ve başka bir pozisyonda kalırsanız herhangi bir bozuk para alamazsınız. Aşamalı zorluk ile seçmek için üç farklı devreler sizi bekliyor olacak.

Her bir aşamasında farklı unsurların yer aldığı Offroad Buggy Car Racing mobil oyununda zamanınızın bir bölümünü geçirebilirsiniz. Yarışlar farklı platformlarda yer alıyor. Her bir yarış için bir öncekinde başarılı olmuş olmanız gerekiyor. Kurallara uygun bir şekilde yarış pistinin kazanan kişisi olmaya çalışın. Başaralı bir şekilde tamamladığınız her yarışan farklı ödüller kazanabilirsiniz. Çok hassas sürüş simülasyonu sayesinde yarış arabanızı kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Yarış oyunu olmasına rağmen yine de strateji gerektiren bölümlere denk geleceksiniz.

Bu sebeple hızlı olun ve rakiplerinizi yenerek oyunu kazanmanın tadını çıkarın. Sürüş sırasında değiştirebileceğiniz dört farklı kamera açısı bulunuyor. Bu sayede aracınızın her noktasını farklı kamera açılarından görebilirsiniz. Bu şekilde yaptığınız taktirde kontrol mekanizmanızı üst düzeye çıkarmış olursunuz. Gerçekçi yarış sesleri sayesinde oyun içerisinde son derece heyecan verici anlar yaşayacaksınız. Gerçekçi 3D grafikler ve animasyonlar oyunun kalitesini artıran en önemli faktörlerdir.

Offroad Buggy Car Racing indir